kontakt@bibliotekaswiecie.pl

• Warsztaty szydełkowania w filii w Czaplach

W bibliotece odbywają się cykliczne spotkania miłośników szydełkowania. Dotychczas tajniki rękodzieła poznawała młodzież.

Kolejne spotkanie odbyło się 28 stycznia, tym razem dołączyli dorośli. Warsztaty prowadziła p. Dorota Lipkowska. Uczestnicy zapoznawali się z techniką szydełkowania, zobaczyli, ze to wcale nie takie trudne. Każdy może spróbować swoich sił.

Wszyscy spisali się doskonale, okazało się, ze jest to relaksujące ale i wciągające zajęcie a przy okazji zrobienie czegoś fajnego. Na zakończenie zajęć ustalono, że na kolejnym spotkaniu wykonają chusty.

Napisano piątek, 31 styczeń 2020 12:46
  • Mikołaj odwiedził dzieci z Grupy Zabawowej

2 grudnia naszą Filię na Mariankach odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość – Mikołaj! Pomimo braku śniegu przybył z workiem pełnym upominków, by obdarować dzieci z Grupy Zabawowej. Na twarzach maluchów malowała się wielka radość i przejęcie oraz nadzieja na spotkanie w przyszłym roku. Święty Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Oprac. Magdalena Bieńkowska

Napisano piątek, 06 grudzień 2019 13:15

Katalogi i zbiory

Przejdź do katalogów i zbiorów znajdujących się po prawej stronie.

katalog biblioteki logolegimi logo ibuk logo

BIP: www.mbpswiecie.naszbip.pl