''Piąty Ocean''

plakat plan A3 RGB 745x1050

„Turniej Gwinta”

TURNIEJ GWINT 1680x945

14 października w Naszej Bibliotece odbył się turniej komputerowej gry karcianej o nazwie „Gwint”. Na spotkaniu pojawili się gracze zaawansowani w swoich umiejętnościach oraz tacy, którzy szukali wskazówek i porad do grania. Uczestnikom został przedstawiony regulamin, który wszyscy zaakceptowali i podpisali. Następnie przeprowadzono losowanie graczy, kto z kim. Pomiędzy rozgrywkami odbywały się zacięte debaty przy soku i ciastku, zarówno na temat gier stworzonych przez CD Projekt Red jak i twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Wspólnie stwierdziliśmy, że ze względu na różnorodność poziomów graczy nie będziemy wyłaniać jednej osoby zwycięskiej. Na koniec podziękowaliśmy sobie wzajemnie za wspólną zabawę i ogłosiliśmy wszystkich zwycięzcami „Wielkiego Turnieju”. ;)

Oprac. Jagoda Kujawska

Festiwal podróżników ''Piąty Ocean''