Strategia Rozwoju Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu

Burmistrz Świecia ogłasza konsultacje społeczne w sprawie projektu Strategii Rozwoju Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu na lata 2018-2027. Konsultacje zostaną przeprowadzone w dn. 29.12.2017 r. – 09.01.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące formy konsultacji znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świeciu, w Biuletynie Informacji Publicznej zakładka „konsultacje społeczne”, na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Świeciu, na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu, na tablicy ogłoszeń Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu.

Zarządzenie Burmistrza

Strategia Rozwoju MBP