KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Projekt MBP "Nie zasypiaj na zimę"- Program „Decydujesz, pomagamy” Tesco

 

Program „Decydujesz, pomagamy” jest wspólną inicjatywą Tesco oraz Fundacji Tesco. Celem tego działania jest wsparcie lokalnych organizacji pozarządowych oraz społeczników i grup nieformalnych
w realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności.
W tym celu Polska została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich - decyzją klientów Tesco - zostaną przyznane dwa granty na realizację lokalnej inicjatywy oraz jeden grant na cele statutowe instytucji/organizacji biorącej udział
w głosowaniu.
125 organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych może zdobyć grant w wysokości 5000 zł, kolejne 125 otrzyma dofinansowanie w wysokości 3000 złotych. Uczestnicy, którzy zajmą trzecie miejsce otrzymają 1000 złotych, przeznaczone na cele statutowe organizacji.

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej postanowili zawalczyć
o grant dla lokalnej społeczności.
Zwykle biblioteki proponują książki, prasę, komputery… nasz projekt – „Nie zasypiaj na zimę” - da dorosłym i dzieciom zdrową porcję ruchu w atrakcyjnej formie, spotkania pełne energii, emocji i entuzjazmu. Instruktorzy pokażą, jak aktywnie i przyjemnie spędzać czas, smacznie i zdrowo się odżywiać. Udział będzie bezpłatny i dla wszystkich: mali ćwiczą - dorośli relaksują się czytając, dorośli wytwarzają endorfiny - mali bawią się w kąciku maluchów.

Projekt rozpoczniemy od warsztatów poświęconych zdrowemu odżywianiu dla dzieci i dorosłych, na których będziemy wspólnie przygotowywać potrawy. Proponujemy zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Rodzaj aktywności jest sprawą indywidualną, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę: zumba, zumba kids, joga, joga kids, samoobrona, samoobrona kids, taniec, taniec kids, spotkania z instruktorami: pływania, tenisa, biegania i nordic walkingu. Uczestnicy nie poniosą żadnych kosztów związanych z zajęciami, będą mogli wybrać odpowiadające im aktywności, bez inwestowania w strój i sprzęt, czy kupowanie karnetu. Nasze działanie umożliwi opiekunom małych dzieci udział w zajęciach, dzięki zapewnieniu pociechom fachowej opieki w naszym kąciku malucha.

Nasz projekt zakwalifikował się do finałowej trójki i od 7 maja do 4 czerwca można na niego głosować w sklepach Tesco w Świeciu i w Chełmnie. W sklepach znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Każdy Klient  otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania. Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant za I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

Bez Waszych głosów nam się nie uda – zostańcie ambasadorami naszego projektu!

Komentarzy (0)

Cancel or