Oferta dla dzieci i młodzieży

Miejska Biblioteka Publiczna oferuje dzieciom i młodzieży:

1. Konsolę Xbox One z grami - Just Dance, Horizon, Minecraft, Kinect Sports, Fifa, Zoo, Shape Up, Guitar Hero. ????????
2. Gry planszowe, m.in. – Tempo, Kosmopolis, Dolores, Wygibajtus, Eurobusiness, 5 sekund, UNO. ????
3. Komputery, tablety z dostępem do internetu. ????????
4. Łamigłówki, gry logiczne o różnym stopniu trudności. ????
5. Kolorowanki antystresowe, dla młodzieży - warsztaty kreatywnego kolorowania.????????
6. Czasopisma dla dzieci i młodzieży: Bravo Sport, Victor Junior, Victor Gimnazjalista, Kumpel, Kosmos dla dziewczyn, Crafter. ????????
7. Dla najmłodszych kącik zabaw z kolorowankami, maskotkami, klockami, puzzlami. ????????
8. Strefę relaksu do czytania, odpoczynku, spędzenia czasu z rówieśnikami. ????????????????