Oddaj książkę w dniach od 8 do 15 maja - unikniesz kary za przetrzymanie!

amnestia 1485x1050

Oddaj książkę!

Amnestia dla czytelników

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu

Przetrzymujesz wypożyczone książki od kilku lat

i boisz się je zwrócić do biblioteki?

Teraz masz szansę to zrobić bez żadnych konsekwencji!

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu z okazji Tygodnia Bibliotek ogłasza abolicję. Każdy Czytelnik, który w dniach od 8 do 15 maja zwróci wypożyczone i przetrzymane materiały biblioteczne, uniknie płacenia regulaminowej opłaty.

Biblioteka chce w ten sposób odzyskać pozycje, które u zapominalskich czytelników leżą nawet od kilku lat. Szczegółowe informacje można uzyskać w Wypożyczalni dla Dorosłych lub pod numerem telefonu 52 333 48 13.