KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

ZAPROSZENIE NA DKK 27.08.2019

Ostatnio zaktualizowane2 1485x1050

DKK - Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

DKK 30 KOLAŻ 1575x1050

logo dkk

Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

 

           Wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki za nami. W upalne lipcowe popołudnie Klubowicze rozmawiali o książce Virgili Sapiehy „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”. Wspomnienia te bardzo przypadły do gustu Klubowiczów. Jak powiedziała jedna z Pań: Jest to książka w moim stylu, w kręgu moich zainteresowań.

Czytaj więcej: DKK - Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

ZAPRASZAMY NA DKK 30.07

DKK 30.07 1485x1050

DKK "Czerwony notes" Sofia Lundberg

 

rtw 1427x0 a585b6045477afe56a4eaadd1b29badd1512473590

 

DKK 06 kolaż 1575x1050

 

Sofia Lundberg „Czerwony notes”

 

Człowiek przez całe życie stara się dożyć jak najpóźniejszej starości, ale wiesz, wcale nie jest wesoło być tym najstarszym. W pewnym momencie nie ma już, po co żyć. Zwłaszcza wtedy, kiedy wszyscy umarli.

 

            W upalne czerwcowe popołudnie Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki w Świeciu spotkali się, aby porozmawiać o książce Sofii Lundberg „Czerwony notes”. Lektura książki szwedzkiej dziennikarki i pisarki, która jest jej debiutem powieściowym, przysporzyła Klubowiczom wielu wrażeń. Książka nie tylko ich wciągnęła, ale także wzruszyła i pobudziła do refleksji.

Czytaj więcej: DKK "Czerwony notes" Sofia Lundberg

Strona 1 z 43