A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

XII Dzień Ojca z Biblioteką

Zdjęcia 1680x945

Zobacz film

Już po raz dwunasty Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała Dzień Ojca z Biblioteką. Tegoroczna zabawa w nowej formule odbyła się 10 czerwca w rezerwacie Grabowiec. Na trasie „Podchodów z Tatą” spotkało się trzynaście rodzin, które miały do wykonania czternaście różnorodnych zadań. Tatusiowie wraz ze swoimi pociechami musieli wykazać się nie tylko znajomością tutejszej flory i fauny, ale również zdolnościami aktorskimi (trzeba było udawać jakieś zwierzę… oj działo się), czy sprawnościowymi (m.in. zjazd na tyrolce). Po zejściu z trasy na wszystkich czekało ognisko i kiełbaski. Nie obyło się bez dogrywek i tak w ogólnym podsumowaniu tegorocznym zwycięzcą został tata Rafał z córkami: Dominiką i Alą.

Troszkę nam nie dopisała pogoda, ale dla prawdziwych twardzieli nawet deszcz nie był przeszkodą do dobrej zabawy. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

 

          oprac. Wioletta Duda

Zapraszamy dzieci na podchody z tatą!

dzień ojca 742x1050

Zwycięzcą XI edycji „Dnia Ojca z Biblioteką” został tata Grzegorz z córka Martyną

dzien ojca 2016 1485x1050

Za nami jedenasty Dzień Ojca z Biblioteka. W tegorocznych potyczkach wzięło udział jedenaście rodzin, a miejscem zabawy była uroczo położona „Borówka” w Małym Dólsku. Ojcowie i ich pociechy rywalizowali w różnorodnych zabawach. Był wyścig z książką,w worku i wyścig brzuchali, był „tor bomb wodnych” a także kręgle. Wiele śmiechu przyniósł tor przeszkód, na końcu którego znajdowało się kółko hula-hop, przez które tatuś musiał przejść… mając zawiązane oczy. Tatusiowie mogli podziwiać własne portrety wykonane przez milusińskich. Oczywiście było ognisko i upominki dla wszystkich uczestników zabawy. Organizatorzy zgodnie stwierdzili, że wszyscy ojcowie zasługują na tytuł „Super Taty” – na co otrzymali stosowny certyfikat. Gwoli formalności - zwycięzcą XI edycji „Dnia Ojca z Biblioteką” został tata Grzegorz Kowalski z córka Martyną. Jak odnotowali organizatorzy tata Grzegorz bawił się z nami już po raz siódmy!!! Gratulujemy i zapraszamy wszystkich na kolejny piknik.

Dziękujemy za wspaniałą  zabawę! :D 

 

oprac. Wioletta Duda

Strona 1 z 6