KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Trzynasty Dzień Ojca z Biblioteką

Trzynasty raz Miejska Biblioteka Publiczna była organizatorem zabawy plenerowej z okazji Dnia Ojca. W ośrodku nad jeziorem dziewięciu ojców wraz ze swoimi pociechami walczyło o tytuł super taty. Nie zabrakło konkurencji z książką, skoków w workach i oczywiście wielu konkurencji z piłką w roli głównej, m.in.: strzały na bramkę czy mecz rozegrany prawie metrową piłką. Wiele uśmiechu i ochłody przyniosła konkurencja „piegusa”, która polegała na przyklejaniu mokrych kropek papieru na twarz taty. Niestety ze względu na pogodę nie odbyło się tradycyjne ognisko, ale pyszne kiełbaski z grilla dostarczyła nam Magda i Ewa. Wszyscy ojcowie dostali certyfikat Super Taty, a zwycięzcą tegorocznego „Dnia Ojca z Biblioteką” został tata Grzegorz z Martyną, Niestety był to ich ostatni  udział w naszej zabawie… po ośmiu latach wspólnej zabawy Grzegorz został okrzyknięty Królem „Dnia Ojca z Biblioteką”.

Oprac.: Wioletta Duda

Dzień Ojca Biblioteką już 16 czerwca 2018

 

 

XII Dzień Ojca z Biblioteką

Zdjęcia 1680x945

Zobacz film

Już po raz dwunasty Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała Dzień Ojca z Biblioteką. Tegoroczna zabawa w nowej formule odbyła się 10 czerwca w rezerwacie Grabowiec. Na trasie „Podchodów z Tatą” spotkało się trzynaście rodzin, które miały do wykonania czternaście różnorodnych zadań. Tatusiowie wraz ze swoimi pociechami musieli wykazać się nie tylko znajomością tutejszej flory i fauny, ale również zdolnościami aktorskimi (trzeba było udawać jakieś zwierzę… oj działo się), czy sprawnościowymi (m.in. zjazd na tyrolce). Po zejściu z trasy na wszystkich czekało ognisko i kiełbaski. Nie obyło się bez dogrywek i tak w ogólnym podsumowaniu tegorocznym zwycięzcą został tata Rafał z córkami: Dominiką i Alą.

Troszkę nam nie dopisała pogoda, ale dla prawdziwych twardzieli nawet deszcz nie był przeszkodą do dobrej zabawy. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

 

          oprac. Wioletta Duda

Strona 1 z 7