A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Nagrodzeni czytelnicy w Przechowie

1 1280x655

Zakończył się rok szkolny. Filia dla dzieci w Przechowie nagrodziła najaktywniejszych  czytelników w roku szkolnym 2015/2016. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wyróżnieni czytelnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Tym razem było to 14 dzieci z klas I-IV.

Izabela Feddek

Kolorowe ptaki

Fdz ptaki2016 1280x905

Wiosna w pełni, więc dziewczynki na zajęciach plastycznych w Filii dla dzieci zajęte były tworzeniem wiosennej ozdoby. Podczas kilku ostatnich spotkań z zapałem kleiły kolorowe budki dla ptaszków. Powstała dekoracja znalazła już swoje odpowiednie miejsce w pokoju każdej z dziewczynek.

Izabela Feddek

Wielkanocne kurczaki

 

Fdz Wielkanoc2016 1280x905

Na zajęciach rękodzielniczych w Filii dla dzieci dziewczynki zajęte były ostatnio tworzeniem kolejnej, tym razem świątecznej ozdoby.  Święta tuż, tuż, więc dziewczynki spieszyły się z wykonaniem tego zadania. Był to żółciutki, papierowy kurczaczek, na bazie styropianowego jajka. Z pewnością posłuży jako dekoracja wielkanocnego stołu.

 

Tekst: Izabela Feddek

 

 

Strona 1 z 27