Zmiany w pracy Filii nr 1

F1

„Wielkanocny zwierzyniec”

IMG3912

Zajęcia plastyczne dla dzieci  w Filii nr 1 weszły już w cykl dekoracji wielkanocnych. Niezmienną popularnością cieszą się dekoracje wykonane na bazie pudełek po serkach topionych. To bardzo wdzięczny materiał do prac rękodzielniczych i wielokrotnie był już wykorzystywany na zajęciach w różnych grupach dziewczęcych. Tym razem są to oczywiście kurczaki i zając wielkanocny. Mogą pełnić funkcję użytkową jako schowek na drobiazgi lub dekoracyjną np. na uczniowską szafkę.

Oprac. Izabela Feddek

Nowości dla dzieci w Filii nr 1 w Przechowie

Nowości F1 dzieci 1680x945

Katarzyna Ziemnicka  -  Wielka wyprawa pirata Nata

Niezwykle plastyczna, kolorowa podróż, w której dziecko łatwo utożsamia się z tytułowym bohaterem i buduje poczucie własnej wartości. Książka nagrodzona w IV Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, organizowanego przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Rzecznika Praw Dziecka, Biblioteki Narodowej i Ambasady Szwecji.

Gilbert Delahaye  -  Martynka. Moje robótki

Zapraszamy do pracowni Martynki - bohaterki serii bestsellerowych książek! Stwórz z Martynką bransoletki, kartki, papierowe kwiaty, zamek dla księżniczek, ozdobne pudełka i wiele innych magicznych przedmiotów.  Instrukcje, opisane i zilustrowane krok po kroku, pozwolą dziewczynkom samodzielnie wykonać przedstawione w książce projekty.

Czytaj więcej: Nowości dla dzieci w Filii nr 1 w Przechowie