KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Przedszkole w Filii nr 1

przedszkole 1680x945

      W czasie obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek dnia 14 maja Filię nr 1 odwiedziła grupa dzieci pięcio- i sześcioletnich z Przedszkola „Pod Łabędziem” z Przechowa. Dla dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece, podczas której wysłuchały fragmentu książki Hanny Łochockiej „O wróbelku Elemelku” pt. „ Jak Wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”.

      Następnie dzieci odpowiadały na pytania związane z ich zainteresowaniami, spędzaniem wolnego czasu i posiadanymi zwierzątkami w domu. Miały okazję obejrzeć książki z różnych dziedzin wiedzy. Dużym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyły się książki o dzikich zwierzętach i samochodach, szczególnie oglądanych w wymiarze 3D.

      Dziewczynki, natomiast, zainteresowały się poradnikami z działu rękodzieła artystycznego tj. dotyczącymi tworzenia biżuterii z koralików, jak również sposobów zaplatania włosów.

      Dzieci odbyły również krótką „wycieczkę” po bibliotece, poznając wszystkie jej działy.

      Być może wśród odwiedzających znajdą się potencjalni czytelnicy biblioteki.

      Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowanki z postaciami czytającymi książki (do pokolorowania w przedszkolu), zakładki do książek i lizaki.

      Ta krótka wizyta bardzo się dzieciom podobała i wyraziły chęć szybkiego jej powtórzenia.

Oprac. Izabela Feddek

Komentarzy (0)

Cancel or