KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

F1 SPOTKANIE DKK 26.09.2019 r

IMG 3980 1572x1050

logo dkk

 

       Podczas wrześniowego spotkaniu DKK omówiono jedną z nowszych książek R. P. Evansa „Sprzedawca marzeń”. Autor, znany dotychczas z lekkich, obyczajowych książek, pokusił się tym razem na powieść z pewnym przesłaniem, którym w życiu powinni kierować się w zasadzie wszyscy.

Czytaj więcej: F1 SPOTKANIE DKK 26.09.2019 r

„Krasnoludki” w bibliotece

W dniach 10.05 oraz 11.05 Filia nr 1  w Przechowie gościła najmłodszych milusińskich, tj. dzieci z zerówki mieszczącej się  budynku Szkoły Podstawowej nr 5. Na każdy dzień przypadała jedna grupa, łącznie bibliotekę odwiedziło 42 dzieci wraz z paniami opiekunkami. Dzieci miały okazję poznać zasady panujące w bibliotece dotyczące zapisu jako czytelnik, wypożyczania, korzystania z zasobów innych niż książki, tj. czasopisma, stanowiska komputerowe, gry na miejscu.

Dzieci z ogromną radością buszowały między półkami; były zachwycone- dziewczynki książkami o lalce Barbie, chłopcy komiksami z uniwersum Marvela i Gigantami. Na koniec spotkania najmłodsi otrzymali kolorowanki nawiązujące tematycznie do spotkania. Wszystkie dzieci zostały zaproszone wraz z rodzicami do wypożyczenia kolorowych książeczek, które wcześniej oglądały.

Oprac. Katarzyna Foksińska

strona w przebudowie

W przygotowaniu. Spoko

Więcej artykułów…

 1. Polityka prywatności
 2. test1

Strona 1 z 2