KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Zdobycie Kilimandżaro

Spotkanie autorskie 1680x945

W piątek 24 listopada w bibliotece w Czaplach odbyło się spotkanie z Gabrysią Sulecką, uczestniczką wyprawy na najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro (5895m npm.). Wyjazd ten był prezentem od najbliższych z okazji 60 urodzin.

P. Gabrysia opowiedziała o przygotowaniach, na które nie miała zbyt wiele czasu. Na szczęście nie musiała martwić się o kondycję, gdyż uprawia nordic walking odnosząc spore sukcesy w zawodach, a wędrówki po górach są jej wielką pasją.

Ciekawa prelekcja była wzbogacona zdjęciami i filmami. Podróżniczka opowiadała o przygotowaniach, locie z Warszawy przez Dubaj do Nairobi, wizycie w wiosce plemienia Czaga, spacerze do wodospadu Materuni i oczywiście o samym zdobywaniu Kilimandżaro, które jest sporym wyzwaniem nawet dla młodych ludzi.

Na szczycie nie mogło zabraknąć flagi Świecia, co widać było na zdjęciach.

P. Gabrysia podkreśliła, że wiele lat była mieszkanką Czapel i cieszy się, że właśnie tu mogła opowiadać o swojej wyprawie.

Świetnie, że podzieliła się wrażeniami z podróży w bibliotece w Czaplach. Jak widać warto marzyć, nie ma rzeczy niemożliwych.

Oprac. Elżbieta Łucka

Komentarzy (0)

Cancel or

 

 

 

Użytkowników:
378
Artykułów:
2425
Odsłon artykułów:
2243091