Wakacyjny luz na głowie

kolaż ozdoby do włosów

12 lipca w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się warsztaty pt. „Wakacyjny luz na głowie”. Uczestniczki zajęć miały okazję w bardzo prosty sposób przy pomocy kolorowych wstążek, materiałów, koralików, pomponików udekorować gumki do włosów, spinki i opaski. Jednogłośnie stwierdziły, że jest to świetny sposób na oryginalne urozmaicenie każdej fryzury i z dumą będą nosiły swoje ozdoby. Dziękujemy za miło spędzone zajęcia i zapraszamy na kolejne!

Oprac. Magdalena Bieńkowska

Uwaga! Filia nr 5 od 9 do 31 lipca w czwartki i piątki czynna do godz. 17:00