Zapraszamy na warsztaty DIY w Piątce 27 kwietnia o godz. 16:00

Drapaki dla kociaków ze schroniska gotowe!

Miło nam obwieścić, że dzieło kolejnej edycji DIY zostało ukończone. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczestników zajęć (dziękuję cudownym Paniom!) udało się stworzyć pięć drapaków, każdy w innym stylu J. Mamy ogromną nadzieję, że bezdomne kociaki ze świeckiego schroniska polubią je równie mocno.

Pragnę także podziękować firmie „BOX-PAK” ze Świecia za przekazane materiały, z których zrobiona została konstrukcja drapaków – sklejki i tekturowe gilzy.

UWAGA!

DIY działające przy filii nr 5 nie kończy swoich działań. Jeszcze w kwietniu rusza nasz kolejny projekt zatytułowany „Bajkowa półka”. Wspólnie z uczestnikami pragniemy stworzyć mini regał, składający się min. z ręcznie wykonanych zabawek, które przekażemy wybranej placówce opiekuńczej w Dniu Dziecka. Terminy najbliższych spotkań to: 27. 04, 11.05 oraz  25.05. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 16-tej. Informacje pojawią się także na plakatach zamieszczonych zarówno na stronie internetowej biblioteki jak i facebook’u, zapraszamy!

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Zapraszamy 20 kwietnia o godz. 16:00 na budowę robotów w Piątce