KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Listopad miesiącem tolerancji

tolerancja 29 11 2018 1283x1050

29 listopada odbyły się dwa ostanie spotkania związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Tolerancji: lekcja biblioteczna w świeckim przedszkolu nr 6 w oraz wieczorna dyskusja podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy naszej filii. Oba wydarzenia zamykały cykl, na który złożyły się jeszcze: wizyta w świeckim Przedszkolu nr 8 (16.11) oraz mini-zajęcia z serdeczności i pomocy przeprowadzone podczas zajęć Grupy Zabawowej. (19.11). Za wszystkie spotkania serdecznie dziękujemy i liczymy na równie mocne wsparcie w przyszłym roku.

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z Grupy Zabawowej

kolaz mikołaj 1486x1050

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu  na świecie. 3 grudnia przybył również do maluszków z Grupy Zabawowej.   Dzieci zgodnie przyznały, że były bardzo  grzeczne, a nasz miły Gość wręczył każdemu piękny upominek. Maluchy były szczęśliwe, a kiedy znalazły się bliżej Mikołaja - troszeczkę  zawstydzone. Zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

Oprac. Magdalena Bieńkowska

Jesienne spotkania Grupy Zabawowej w Filii nr 5

kolaż grupa 1486x1050

Październikowe i listopadowe spotkania Grupy Zabawowej przebiegały w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Dzieci uczyły się rozróżniać kolory, owoce, poznawały oznaki jesieni. Innym razem „wybraliśmy się” na wycieczkę do gospodarstwa, by poznać mieszkające tam zwierzęta. Nie zabrakło pracy twórczej. Nasi milusińscy przy pomocy czarnych łatek z papieru wyklejały wesołe krówki. Na ostatnich listopadowych zajęciach obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Nasze maluszki z uwagą wysłuchały bajki o misiu, zatańczyły misiowe piosenki i przy pomocy farb i gąbeczek wykonały piękne portrety pluszowych przyjaciół. Zabawa jak zawsze była udana a dzieci uśmiechnięte i zadowolone.

Oprac. Magdalena Bieńkowska

Strona 1 z 97

 

 

 

Użytkowników:
378
Artykułów:
2464
Odsłon artykułów:
2274513