DIY w Piątce już 16 lutego

Plakat ferie 1

Kartki z plastyku :-)

kolaż warsztaty

Co zrobić z pudełkiem po płycie CD? Odpowiedź znaleźliśmy podczas warsztatów plastycznych, które odbyły się 15 grudnia w Filii nr 5 na Mariankach. Podczas zajęć powstały oryginalne kartki świąteczne, które można podarować najbliższym lub po prostu użyć jako elementu dla świątecznej dekoracji. Oprócz kart, uczestnicy zajęli się także ozdabianiem naszego bibliotecznego renifera, któremu dzieci z Grupy Zabawowej nadały imię Bazio.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a naszym Czytelnikom życzymy  Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych cudowności w nadchodzącym Nowym Roku.

Oprac. Magdalena Bieńkowska