KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

GRZYBOBRANIE W FILII NR 5

kolaz grzyby 1680x933

Grzybobranie na medal!

W minioną sobotę, wspólnie z naszymi Czytelnikami wyruszyliśmy na grzyby, by po raz czwarty wyłonić Króla Grzybobrania z Biblioteką. Podobnie jak w roku ubiegłym punktualnie o godz. 9 wyruszyliśmy w okolice Jeżewa, do Nadleśnictwa Dąbrowa.  Sześć par złożonych z osoby dorosłej i dziecka miały półtorej godziny, by wypełnić swoje kosze grzybami. Wyniki nas jednak oniemiały – zbiory były tak pokaźne, że każdy uczestnik mógł spokojnie predysponować do tytułu Króla. Jednak kosz pary: Stanisława Dończyka i jego babci Pani Marii Wolskiej okazał się być największy i to oni stanęli na najwyższym podium. Drugie miejsce przypadło Szymonowi Nowickiemu i jego mamie Anicie, na trzecim zaś uplasował się duet złożony z mamy i córki – Pani Justyny i Alicji Mąki. Pozostałe trzy pary również otrzymały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w grzybobraniu, największe brawa zaś należały się najmłodszej uczestniczce, trzyletniej Weronice Wróbel, która do lasu wyruszyła w towarzystwie swojej babci, Pani Anny Stasiuk. Uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy super zbiorów. No i oczywiście zapraszamy na przyszłoroczną wyprawę!

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Zapraszamy na grzybobranie 28.09.2019

grzybobranie 2019 742x1050

Pracowity koniec wakacji w Filii nr 5

warsztaty kolaz 1050x1050

Pracowity koniec wakacji

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, dlatego też w miniony piątek, 23 sierpnia w Filii nr 5 zorganizowaliśmy warsztaty rodzinne, podczas których zaproponowaliśmy uczestnikom wykonanie szkolnych organizerów na biurko. I choć prace trwały blisko dwie godziny, to jednak efekt wart był poświęcenia – dzieci stworzyły oryginalne i przede wszystkim użyteczne organizery, które w pełni odpowiadały ich indywidualnym potrzebom. Brawo dla „zdolniachów” J!

My jak zawsze za udział w zajęciach serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne, do zobaczenia wkrótce!

Filia nr 5, ul. Wyszyńskiego 15

Strona 1 z 107