A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Dla bezdomniaków

 

Grupa Pań z kółka rękodzielniczego, w ramach którego rozpoczęliśmy zajęcia DIY  (zrób to sam), wyczarowała ze starych swetrów (i nie tylko) legowiska dla psów i kotów. – Wszystko z myślą o bezdomnych zwierzętach mieszkających w świeckim schronisku – wyjaśniają panie, które już teraz planują kolejne rękodzielnicze projekty dla naszych bezdomniaków.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i kilkunastu godzin spędzonych na dzierganiu, szyciu i klejeniu  powstały legowiska, dzięki którym bezdomne zwierzęta choć trochę będą mogły poczuć ciepło domowego ogniska.  I jak zapowiadają czytelniczki, to nie koniec działań na rzecz świeckiego schroniska. – Wiemy, że potrzeba również drapaków dla kotów – mówi Maria Suchomska, uczestniczka zajęć. – Dlatego podczas kolejnego spotkania planujemy ich wykonanie. Pomysł jest, materiały także, trzeba się zatem zabrać do pracy – dodaje z uśmiechem. A pracy jest sporo. Zapraszamy więc wszystkich chętnych na kolejne spotkanie DIY, które odbędzie się 16 marca (piątek) o godz. 16 w Filii nr 5, ul. Wyszyńskiego 15 (Osiedle Marianki). Wspólnie pomóżmy bezdomnym zwierzętom.

 

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Komentarzy (0)

Cancel or