Konkurs czytelniczy w Filii nr 5 rozstrzygnięty!

Trzecia edycja konkursu czytelniczego, który Filia nr 5 organizuje wspólnie z Przedszkolem nr 8 w Świeciu dobiegła końca. 29 maja, podczas jednej z imprez organizowanych przez placówkę, dzieci odebrały swoje dyplomy. Każdy wyczytywany uczestnik mógł liczyć na solidną dawkę braw i  gratulacji od swoich rówieśników. A całemu wydarzeniu towarzyszyła literacka aura, gdyż poszczególne grupy przedszkolaków prezentowały wybrany wiersz Jana Brzechwy wraz z inscenizacją. Jednakże miejsca na podium są trzy, więc główne nagrody trafiły w ręce najaktywniejszych czytelników. W tym roku pierwsze miejsce zajęli bracia Kacper i Wiktor Tokarz, którzy zebrali największą ilość pieczątek potwierdzających odwiedziny w naszej bibliotece. Na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Musolf, za którego nagrodę odebrała siostra, a trzecie przypadło Karolinie Podgruskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i liczymy na dalszą, owocną współpracę. Cieszymy się także, że tegoroczna edycja przyciągnęła do nas sporą liczbą chłopców, którzy w tym roku stanowili przeważającą część wśród uczestników konkursu. Dziękujemy !!!!!!!!!!!

Oprac. Magdalena Kaszubowska