Wiosna i wielkanocne tradycje

kolaz wiosna wielkanoc 1050x1050

Trzeciego kwietnia odwiedziłyśmy przedszkolaków ze świeckiego „Puchatka”. Tematem spotkania były wiosenne obserwacje oraz związane z tą porą roku Święta Wielkanocne.  Na jaki kolor Pani Wiosna maluje świat i jakie są oznaki jej nadejścia? A dlaczego właściwie kolorujemy jajka i co znaleźć możemy w wielkanocnym koszyczku? Odpowiedzi szukaliśmy podczas wspólnej zabawy, którą przeprowadziłyśmy  w czterech grupach: Kangurków, Kubusiów, Tygrysków i Sów. Spora dawka śmiechu i nauki okazały się być idealna parą, bo dzieci wykazały się niebywała znajomością tematu. My z naszej strony dziękujemy za przemiłe upominki i wspólnie spędzony czas. I co najważniejsze – czekamy na kolejne zaproszenia!

Filia nr 5, ul. Wyszyńskiego 15