KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Po premierze spektaklu „Miłość Ci wszystko wybaczy...”

Pogromcy 2014 1575x1050

Grupa teatralna „Pogromcy sceny” działająca przy MBP wystawiła małą sztukę teatralną o zabarwieniu komediowym pt. ”Miłość Ci wszystko wybaczy…”. Premiera miała miejsce 20 maja (wtorek)  w czytelni biblioteki. Publiczność dopisała – prawie wszystkie miejsca były zajęte. Sama sztuka teatralna składała się z 4 części – krótkich skeczy obrazujących różne oblicza miłości lecz z przymrużeniem oka. Wielu bohaterów, dużo wątków połączył jeden motyw przewodni czyli omawiana „miłość”. Najkrócej ujmując: były rozważania dotyczące uczuć na różnych etapach życia; na podstawie m.in. parodii mitu „Odyseusz i Penelopa” czy „Marian i Hela” w odświeżonej formie. W przedstawieniu udział wzięły same dziewczyny w wieku 11-14 lat, wcielały się również w role męskie co dodatkowo podkreśliło komediowy charakter sztuki.                    

                                                                                                                  Oprac. Katarzyna Krzemińska

Fotorelacja

”Miłość Ci wszystko wybaczy…”

Po premierze „Czerwonego Kapturka”

MBP CK 22kopia

fot. Joanna Gibas

Grupa teatralna „Pogromcy sceny” działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej wystawiła trzecią już sztukę w swym dorobku o jakże znanym tytule: „Czerwony Kapturek”. Premiera odbyła się 26 lutego 2013 roku w czytelni MBP.      

Odświeżona wersja popularnej baśni zyskała nowe oblicze poprzez dowcipne umieszczenie akcji w aktualnych realiach. Uwspółcześniony Czerwony Kapturek to kilkuletnia dziewczynka, spędza czas najchętniej przed komputerem, robi zakupy u Chińczyka. Wilk zły bo głodny a Babcia nieszczęśliwa bo samotna. Zadbano o to by historia zakończyła się dobrze i z morałem.      

Sztuka niełatwa i może dlatego nie wszyscy zaproszeni goście zdecydowali się na przybycie. Te osoby, które widziały przedstawienie… ubawiły się.

Oprac. Katarzyna Krzemińska

Zobacz film

Zobacz zdjęcia

TV CSW

Dołącz do „Pogromców sceny”

maski

 

Jesteś odważny i lubisz różnorodne wyzwania?

Interesujesz się aktorstwem?

Lubisz wcielać się w nietypowe sytuacje?

Chcesz przekonać się, czy masz zdolności teatralne?

 

Dołącz do Pogromców sceny

 

zapraszamy

 

na spotkanie organizacyjne trupy teatralnej

 

12 października (piątek)

 

o godz. 1600

 

w Oddziale dla dzieci MBP

Świecie24

swiecie.eu

Więcej artykułów…

 1. Zawód „królewicz”

Strona 1 z 2