A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Grupa Zabawowa w Filii nr 5, Czerwiec 2018

We wtorek 5 czerwca dzieci po raz ostatni uczestniczyły w zajęciach Grupy Zabawowej. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Nie zabrakło również wesołych zabaw z chustą, zgadywanek, tańców oraz pysznego poczęstunku. Wszystkim Dzieciom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, radość i uśmiech.

Uwaga! Zapisy na kolejne zajęcia Grupy Zabawowej w sezonie 2018/2019 ruszają we wrześniu. Serdecznie zapraszamy!

oprac. Magdalena Bieńkowska

Co nowego w świecie Maluchów?

grupa kolaż 1680x932

Długo nie zaglądaliśmy do naszej bibliotecznej Grupy Zabawowej. A tam wiele się wydarzyło. W ciągu ostatnich tygodni dzieci nie tylko kolorowały dyniowe ozdoby, zamieniły się w pszczółki, ale także obchodziły urodziny pluszowego misia. A podczas ostatnich zajęć, zarówno dzieci młodsze jak i starsze odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył naszym milusińskim upominki. I choć niektórym dzieciom zabrakło nieco odwagi, by stanąć przy Świętym, z zadowoleniem przyjęły podarki, które później spokojnie pałaszowały w domowym zaciszu J.

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Nasza biblioteczna Grupa Zabawowa ruszyła!

foto grupa 1680x932

Wesołe harce i odgłosy dziecięcych uśmiechów wypełniających naszą filię to znak, że ruszyły zajęcia grupy zabawowej. Pierwsze spotkanie odbyło się 2 października. Tematem przewodnim  zajęć była Pani Jesień - co takiego niesie w koszyczku i co sprawia, że liście opadają z drzew? Wspólnej odpowiedzi szukaliśmy podczas zabaw w wiatr, deszcz i jesienną pluchę.

Podczas kolejnych spotkań nasi milusińscy rozpoczęli naukę nazywania kolorów – zarówno dzieci młodsze jak i starsze świetnie pogrupowały poszczególne przedmioty według koloru oraz doskonale znały nazwy poszczególnych barw, użytych do tworzenia swoich plastycznych arcydzieł.

My przypominamy, że zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek (godz. 9.30 - dzieci młodsze) i wtorek (godz. 10 - dzieci starsze). Z maluchami wspólnie bawią się rodzice bądź opiekunowie. O postępach naszych milusińskich informować będziemy za pośrednictwem bibliotecznej strony internetowej i  facebook’a.

Tekst: Magdalena Kaszubowska

Strona 1 z 28