A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Kolejny rok za nami

gz zakonczenie kolaz

W czwartek, 22 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym Maluszki uczestniczyły w zajęciach Grupy Zabawowej. Oczywiście nasze spotkanie upłynęło w wyjątkowym, uroczystym nastroju, gdyż dwie grupy wspólnie zakończyły kolejny etap naszych zabaw.  Dla potwierdzenia pilnego udziału, każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę książkową.  Po  mini ceremonii wręczenia nagród przyszedł czas na wspólną zabawę  - w ruch poszła chusta edukacyjna i dziecięca wyobraźnia. Nie mogło także zabraknąć naszego śniadanka, tym razem jednak było ono bardziej wykwintne J Nasze ostatnie spotkanie zakończyliśmy wspólnym wyświetlaniem bajki - dzieci posłuchały historii o Czerwonym Kapturku w niecodziennej odsłonie – opowieść bowiem wyświetlana była na dużym ekranie, tło zaś stanowiły śpiewy leśnych ptaków.

Uwaga! Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 ruszają we wrześniu – tworzone będą dwie grupy: dzieci młodsze do lat 3 oraz starsze (powyżej 3 lat). Więcej informacji pod nr tel. 52 33 15 110 lub w siedzibie Filii (ul. Wyszyńskiego 15, osiedle Marianki), ZAPRASZAMY.

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Maluchy poznały Majora

major zdjecia 1337x1050

W poniedziałkowe przedpołudnie (29.05) naszych podopiecznych z Grupy Zabawowej odwiedził wyjątkowy gość – Pani Anna Mokwa wraz ze swoim psem Majorem. Podczas przeprowadzonej przez naszego Gościa mini prelekcji, dzieci mogły dowiedzieć się jak należy dbać o pieska, jakie są psie zwyczaje no i przede wszystkim, mogły poznać Majora – wyjątkowego psiaka! Maluchy ochoczo częstowały pupila smakołykami, głaskały go, a na zakończenie podziwiały psie sztuczki. Niezwykłe było patrzeć jak Major w skupieniu wykonuje zadawane przez swoją Panią polecenia. Brawo!

Za cudowne spotkanie jeszcze raz bardzo mocno dziękujemy i życzymy zarówno Właścicielce jak i samemu Majorowi wielu wspólnie spędzonych chwil.

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Co słychać u Maluchów?

zdjęcia gz 1680x932

Trzeba przyznać, że całkiem sporo. Jednym razem coś malujemy, innym razem rysujemy, bywa także że gramy na instrumentach. Wszystko po to, by wspólnie spędzony czas zaowocował miłą zabawą. Nie inaczej było podczas ostatnich zajęć, kiedy to Maluszki uczyły się o tym, jak należy zachować się w obecności psa. I o tym, że nasze pupile wcale a wcale nie lubią ciągnięcia za ogon, dotykania noska czy oczu. Dzieci starsze zaś dodatkowo na rysunku czworonoga musiały kolorem czerwonym zaznaczyć strefy, gdzie nie powinno się go dotykać, niebieskim zaś miejsca, w których pieszczoty sprawią pupilowi ogromną radość. Sprawdzian z tej mini lekcji już wkrótce, bo w poniedziałek 29 maja naszą bibliotekę odwiedzi Major – pies należący do Pani Ani Mokwy, która przedstawi go dzieciom. Relacje z wizyty z pewnością zamieścimy na  stornie internetowej, zatem już teraz zapraszamy do jej odwiedzenia!

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Strona 1 z 27