KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Grupa Zabawowa w Filii nr 5, Czerwiec 2018

We wtorek 5 czerwca dzieci po raz ostatni uczestniczyły w zajęciach Grupy Zabawowej. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Nie zabrakło również wesołych zabaw z chustą, zgadywanek, tańców oraz pysznego poczęstunku. Wszystkim Dzieciom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, radość i uśmiech.

Uwaga! Zapisy na kolejne zajęcia Grupy Zabawowej w sezonie 2018/2019 ruszają we wrześniu. Serdecznie zapraszamy!

oprac. Magdalena Bieńkowska

Co nowego w świecie Maluchów?

grupa kolaż 1680x932

Długo nie zaglądaliśmy do naszej bibliotecznej Grupy Zabawowej. A tam wiele się wydarzyło. W ciągu ostatnich tygodni dzieci nie tylko kolorowały dyniowe ozdoby, zamieniły się w pszczółki, ale także obchodziły urodziny pluszowego misia. A podczas ostatnich zajęć, zarówno dzieci młodsze jak i starsze odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył naszym milusińskim upominki. I choć niektórym dzieciom zabrakło nieco odwagi, by stanąć przy Świętym, z zadowoleniem przyjęły podarki, które później spokojnie pałaszowały w domowym zaciszu J.

Oprac. Magdalena Kaszubowska

Nasza biblioteczna Grupa Zabawowa ruszyła!

foto grupa 1680x932

Wesołe harce i odgłosy dziecięcych uśmiechów wypełniających naszą filię to znak, że ruszyły zajęcia grupy zabawowej. Pierwsze spotkanie odbyło się 2 października. Tematem przewodnim  zajęć była Pani Jesień - co takiego niesie w koszyczku i co sprawia, że liście opadają z drzew? Wspólnej odpowiedzi szukaliśmy podczas zabaw w wiatr, deszcz i jesienną pluchę.

Podczas kolejnych spotkań nasi milusińscy rozpoczęli naukę nazywania kolorów – zarówno dzieci młodsze jak i starsze świetnie pogrupowały poszczególne przedmioty według koloru oraz doskonale znały nazwy poszczególnych barw, użytych do tworzenia swoich plastycznych arcydzieł.

My przypominamy, że zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek (godz. 9.30 - dzieci młodsze) i wtorek (godz. 10 - dzieci starsze). Z maluchami wspólnie bawią się rodzice bądź opiekunowie. O postępach naszych milusińskich informować będziemy za pośrednictwem bibliotecznej strony internetowej i  facebook’a.

Tekst: Magdalena Kaszubowska

Strona 1 z 28

 

 

 

Użytkowników:
378
Artykułów:
2464
Odsłon artykułów:
2274455