„Krokodyl Maks na czekoladowej wyspie”

DSC 7994 1585x1050

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu, w ostatnią sobotę grudnia 2017r. spotkaliśmy się z naszymi najmłodszymi czytelnikami w ramach działalności Klubu Maluszka. Wstępem do zajęć było przeczytanie książki: „Krokodyl Maks na czekoladowej wyspie” (K. Terlecka). Następnie maluszki opowiadały z czym kojarzy się karnawał i jakimi kolorami się charakteryzuje. Dalej zajęcia przebiegały pod hasłem: pora na zabawę! Dzieci miały do wyboru sensoryczny tor przeszkód: powierzchnie o zróżnicowanej strukturze, woreczki z tajemniczą zawartością, dysk równoważny, różnokształtne piłki gimnastyczne... Jednak największe zainteresowanie budziły kolorowe balony, którym można było domalować buzie. Innym emocjonującym elementem zajęć były zabawy z chustą animacyjną- każdy chciał się pokołysać lub pokręcić.

Kolejne spotkanie w styczniu - zapraszamy!

Oprac. Anna Mokwa