KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Jesienny Klub Maluszka

12.10kolaż 1575x105014.09kolaż 1575x1050

 Jesienny Klub Maluszka

 

      W tym roku szkolnym spotkaliśmy się naszymi małymi klubowiczami już dwukrotnie: we wrześniu i w październiku. Tematem pierwszego spotkania były kropki. A wszystko za sprawą „Kropki” autorstwa Petera Reynoldsa. Dołączając się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki nie tylko czytaliśmy tę wspaniała książkę, ale także rysowaliśmy kropki oraz tworzyliśmy kropkowe obrazki. Nawet chusta animacyjna, którą się bawiliśmy była w tym dniu jak wielka kropka. To było „kropkastyczne” spotkanie.

       Podczas październikowego spotkania poznawaliśmy „Kolorowego potwora” aut. Anny Llenas. Książka w wersji pop-up wywarła ogromne wrażenie na małych czytelnikach J A żeby było jeszcze bardziej kolorowo, na dzieci czekało zadanie. Ukryte w tajemniczym pudełku pluszaki czekały na przyporządkowanie do swojego koloru na chuście. Maluchy świetnie sobie poradziły! Łatwo poszło również wykonanie obrazka z krepy przedstawiającego jesienne drzewo. Świetnie się bawiliśmy.

Do zobaczenia za miesiąc!

Oprac. Anna Mokwa

 

Komentarzy (0)

Cancel or