KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Jesienny Wiewiór

14.09kolaż 1575x1050

Jesienny Klub 5-latka „Wiewiór” 

                W tym roku szkolnym spotkaliśmy się naszymi pięciolatkami już dwukrotnie. Pierwsze spotkanie odbyło się we wrześniu, drugie w październiku. Wrześniowym tematem przewodnim była „Kropka” autorstwa Petera Reynoldsa. Dołączając się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki nie tylko czytaliśmy tę wspaniała książkę, ale także rysowaliśmy kropki na arkuszu papieru oraz tworzyliśmy kropkowe obrazki-ślimaczki. Bawiliśmy się wykorzystując chustę animacyjną, a także poznawaliśmy zawartość kuferka z książeczkami.

                Podczas październikowego spotkania dzieci poznały „Kolorowego potwora” aut. Anny Llenas, który wcale nie był straszny. Książka w wersji pop-up zrobiła pozytywne wrażenie J Ponadto, na dzieci czekało zadanie. Pluszaki ukryte w tajemniczym pudle czekały na przyporządkowanie do swojego koloru na chuście animacyjnej. Dla naszych klubowiczów to była pestka! Wiele radości sprawiła zabawa chustą razem z dorosłymi. Następnym wspólnym działaniem było tworzenie obrazka z krepy. W naszej sali powstał przepiękny, kolorowy, jesienny las. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Do zobaczenia za miesiąc!

Oprac. Anna Mokwa

Komentarzy (0)

Cancel or