KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

„Starość też radość” – Seniorzy w Bibliotece

Seniorzy w MBP 1485x1050

9 czerwca odbyło się spotkanie aktywizujące dla seniorów, zrealizowane przez Stowarzyszenie „Razem dla Świecia” w ramach grantu otrzymanego od marszałka na projekt „Starość też radość”. Seniorzy mieli okazję, co niektórzy pierwszy raz, zapoznać się z nowym gmachem biblioteki, ze zbiorami i usługami biblioteki, ale przede wszystkim poznali możliwości nowoczesnego i atrakcyjnego budynku. Seniorzy z zainteresowaniem zwiedzili Wypożyczalnię dla Dorosłych, Czytelnię, Wypożyczalnię dla Dzieci oraz salę konferencyjną i przestrzeń wystawową. Dowiedzieli się, że przestronne wnętrza dają możliwość zarówno łatwego dostępu do zbiorów, jak też umożliwiają ich właściwe wyeksponowanie i składowanie, a także pozwalają na pełnienie różnorodnych funkcji, od udostępniania księgozbioru, poprzez zajęcia m.in. dla dorosłych, aż do swobodnego korzystania ze stanowisk komputerowych. Seniorzy zapoznali się z ofertą biblioteki, z której mogą skorzystać, m.in.: spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, Spotkania z Historią, spotkania autorskie, wykłady oraz zajęcia edukacyjne, podczas których można nauczyć się obsługi komputera.

Chętni we wrześniu przystąpią do kursu komputerowego dla seniora organizowanego przez pracowników biblioteki.

Oprac. Marcin Warmke

To był maj!

2015 Kurs komputerowy maj 1472x1050

Czytaj więcej: To był maj!

Kolejni zadowoleni…

Marzec 2015 1473x1050

Czytaj więcej: Kolejni zadowoleni…

Strona 1 z 13