A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

Szwalbe 742x1050

Więcej...

Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Jarosikiem 16 marca o godz. 18:00

Prolog FP cz.2

Przed nami drugie spotkanie podróżnicze w ramach Prologu drugiej edycji Festiwalu podróżników Piąty Ocean, który odbędzie się w Świeciu w listopadzie 2018 roku.

Tym razem będziemy mieć okazję posłuchać Jacka „Bradziagi” Jarosika, który pieszo, samochodem, motocyklem i kajakiem przebył tysiące kilometrów w poszukiwaniu miejsc odległych i bliskich, zwykłych i niecodziennych, odchodzących w przeszłość.

W kilku wyprawach po drogach i bezdrożach kraju, Europy i Azji towarzyszyli mu synowie Jakub i Jędrzej oraz córka Joanna. Byli też Jacek i Henryk, goście zaproszeni do projektu „Granice bez barier”. Podróżował jedynym takim samochodem na świecie, własnoręcznie przebudowanym. TVN Turbo w cyklu Jazda Polska zrealizowała reportaż o tym pojeździe. Za jedną ze swoich wypraw Jacek Jarosik otrzymał Wyróżnienie Kapituły KOLOSÓW w kategorii Podróże.

W Świeciu opowie o najciekawszych momentach wypraw na Syberię i do Mongolii oraz o przejechaniu ponad pięciu tysięcy kilometrów bezdrożami Karpat.

Dołącz do wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie z Jolantą Szwalbe

 

21 lutego (środa) o godz. 15:00 zapraszamy na spotkanie z Jolantą Szwalbe

pt. „Nie starzeje się ten, kto umie cieszyć się życiem”

 

JS

Spotkanie połączone będzie z wykładem pełnym cytatów, anegdot i ciekawych historii.


Autorka swoje książki kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć, ale nie ukrywa, że szczególną grupą docelową są osoby 50+. Jej spotkania autorskie mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Jej książki i przygotowane na ich podstawie wykłady mają inspirować do aktywności, dawać radość i nadzieję, a także wzmacniać wiarę w siebie.

Po spotkaniu będzie można nabyć książki autorki.

Wstęp jest wolny! Serdecznie zapraszamy!

 

Strona 1 z 25