KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Książniczki na Festiwalu "Słowo"

książniczkifoto 1680x945

9 listopada w samo południe odbyło się spotkanie z Książniczkami – otwierające Festiwal „Słowo”. Książniczki to: Zofia Karaszewska i Sylwia Stano, prowadzące Bibliocreatio – firmę zajmującą się szeroko rozumianą promocją literatury i czytelnictwa.

W spotkaniu wzięło udział ok. 150 młodych ludzi ze świeckich szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Młodzież nie tylko dowiedziała się co kryje się pod intrygującym określeniem Książniczki (vlog książkowy), a także co daje czytanie i dlaczego warto czytać. Żywą  reakcję wśród publiczności wywołały spoty filmowe, znane z telewizji: „Nie czytaj” czy „Do dzieła” które w przewrotny sposób zachęcają do czytania. Zofia Karaszewska i Sylwia Stano opowiedziały również o swoim nowym projekcie: Moda i literatura, który ma na celu stworzenie kolekcji literackich sukienek. Pierwsze modele już powstały i Książniczki zaprezentowały je osobiście. Na spotkaniu nie zabrakło pytań od publiczności, jak również propozycji ciekawych pozycji książkowych.

Zofia Karaszewska i Sylwia Stano od lat promują czytelnictwo; w ramach kampanii społecznej „Czytaj, zobacz więcej!” zrealizowały akcję „Nie czytaj”, „Do dzieła”. Obie są kuratorkami bloku dziecięcego Festiwalu Stolica Języka Polskiego i autorkami vloga „Książniczki mają zdanie”. Współpracują z „ELLE”, „Newsweekiem”, „Przekrojem” i Polskim Radiem

                                                                                                          Oprac. Wioletta Duda

Komentarzy (0)

Cancel or