Zapraszamy na spotkanie z Jolantą Szwalbe

21 lutego (środa) o godz. 15:00 zapraszamy na spotkanie z Jolantą Szwalbe

pt. „Nie starzeje się ten, kto umie cieszyć się życiem”

JS

Spotkanie połączone będzie z wykładem pełnym cytatów, anegdot i ciekawych historii.

Autorka swoje książki kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć, ale nie ukrywa, że szczególną grupą docelową są osoby 50+. Jej spotkania autorskie mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Jej książki i przygotowane na ich podstawie wykłady mają inspirować do aktywności, dawać radość i nadzieję, a także wzmacniać wiarę w siebie.

Po spotkaniu będzie można nabyć książki autorki.

Wstęp jest wolny! Serdecznie zapraszamy!