A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Zapraszamy na "Wakacyjne HeCe w Bibliotece" w każdy czwartek sierpnia

„Kosmos dla Dziewczynek” już jest w naszej Bibliotece

Od końcówki czerwca można poczytać u nas nowiutkie czasopismo „Kosmos dla Dziewczynek”. W ramach promocji dostaliśmy od wydawców jeden egzemplarz, który tak nam się spodobał, że zamówiliśmy prenumeratę i poprzednie numery tego dwumiesięcznika. Jest to „pismo mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne – jak jego czytelniczki!” Czasopismo jest wydane przez Fundację Kosmos dla Dziewczynek, której celem jest wzmacnianie dziewczynek i tworzenie środowiska wolnego od ograniczających je stereotypów. Dwumiesięcznik ma pokazywać dziewczynkom świat możliwości, w którym mogą być sobą i nie muszą za wszelką cenę walczyć o pierwsze miejsce. Zupełnie w porządku jest bycie zwyczajną dziewczyną!

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci, gdzie można sobie czasopismo przejrzeć. Serdecznie je polecamy wszystkim dziewczynkom  (i nie tylko) ze względu na przepiękne grafiki, jak i ciekawe oraz ważne treści!  

Zapraszamy na "Wakacyjne HeCe w Bibliotece" w każdy czwartek lipca w godz. 11:00 - 13:00

 

Strona 1 z 56