A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Po przerwie rusza LKK

LKK25.10 1485x1050

„Zły humorek”

61 1680x945

Ostatniego września odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie w naszym Klubie Maluszka. Oj, działo się, emocje aż kipiały! A wszystko za sprawą… złości, smutku i radości J. Najpierw się przywitaliśmy – my, nasze brzuchy, nóżki, łokcie, paluszki, kolanka… Po tej zabawie poznaliśmy twórczość Doroty Gellner czytając wiersz „Zły humorek”. Następnie dzieci zaprzyjaźniały się ze swoimi uczuciami. Korzystając z kolorowej chusty animacyjnej maluchy prezentowały jak się złoszczą, smucą i weselą. Dzieci z rodzicami utworzyły pociąg i wyruszyły w podróż do krainy emocji. Stacja smutku była najkrótsza, przystanek złości zyskał wielbicieli, lecz najwięcej entuzjazmu wzbudziła kraina radości, w której można było tańczyć, skakać i przytulać się. Na koniec każdy mały podróżnik wyciszył się rysując emocje na szablonie twarzy oraz wyklejając własny obrazek.

Oprac. Anna Mokwa

Makramowe sploty

6 1680x945

W pierwszych, rodzinnych warsztatach rękodzielniczych wzięło udział 25 osób. Mamy, ciocie i córki stanęły przed wyzwaniem stworzenia zaplecionej bransoletki. Małe i duże dziewczyny wspólnie zgłębiały tajniki makramowych splotów. Choć początkowo trudno było zapamiętać kolejność przeplatania sznurków, to rezultaty końcowe były rewelacyjne.

Kolejne rodzinne warsztaty już w listopadzie….

Oprac. Wioletta Duda

Strona 1 z 49