KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Oferta dla dzieci i młodzieży

Miejska Biblioteka Publiczna oferuje dzieciom i młodzieży:

1. Konsolę Xbox One z grami - Just Dance, Horizon, Minecraft, Kinect Sports, Fifa, Zoo, Shape Up, Guitar Hero. ????????
2. Gry planszowe, m.in. – Tempo, Kosmopolis, Dolores, Wygibajtus, Eurobusiness, 5 sekund, UNO. ????
3. Komputery, tablety z dostępem do internetu. ????????
4. Łamigłówki, gry logiczne o różnym stopniu trudności. ????
5. Kolorowanki antystresowe, dla młodzieży - warsztaty kreatywnego kolorowania.????????
6. Czasopisma dla dzieci i młodzieży: Bravo Sport, Victor Junior, Victor Gimnazjalista, Kumpel, Kosmos dla dziewczyn, Crafter. ????????
7. Dla najmłodszych kącik zabaw z kolorowankami, maskotkami, klockami, puzzlami. ????????
8. Strefę relaksu do czytania, odpoczynku, spędzenia czasu z rówieśnikami. ????????????????

Wiosenne spotkanie członków Akademii Żaczka

Kolaże6 743x1050

2 kwietnia odbyły się zajęcia plastyczne dla 6 i 7 latków, niektóre z dzieci na spotkanie przybyły z silnym wsparciem opiekunów. Tym razem ozdabialiśmy pudełeczka po kremach/ balsamach z przeznaczeniem na różne drobiazgi i kosztowności. Można było zrobić według danego wzorca, wycinając z szablonów postać sympatycznego liska lub pokusić się o własna inwencję i wykonać jedyne w swoim rodzaju ozdobne pudełeczko.

oprac. Katarzyna Krzemińska

O rycerzu, który księżniczkę ratował

teatrzyki 1680x945

2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z tej okazji zaprosiliśmy dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół na przedstawienie O rycerzu, który księżniczkę ratował. Przez blisko godzinę młodzi czytelnicy, wraz z aktorami teatru „Duet” z Krakowa brali aktywny udział w występie, poznając historię zwykłego chłopca, który stał się rycerzem i wybudził ze snu zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem, czyli kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kto jest szlachetnym, można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie.

Już dziś zapraszamy na kolejne przedstawienie Teatru Duet, 9 maja na godz.17:00. Tym razem dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję poznać historię „Kotka i Kogutka”.

oprac. Wioletta Duda

Strona 1 z 64