„Czarno-białe…”

Pingwiny 1680x945

„Czarno-białe…” pod takim tajemniczym hasłem odbyły się kolejne Wakacyjne hece w Bibliotece. Czarno-białe są oczywiście pingwiny!...a te najbardziej znane to bohaterowie popularnego filmu. Zajęcia rozpoczął test sprawnościowy dla przyszłych agentów i agentek, był wyścig pingwinów, które musiały jak najszybciej dostarczyć swoje jajo w bezpieczne miejsce. Pobawiliśmy się również w pingwina do słów znanej piosenki. Oczywiście nie mogło zabraknąć „gibania”, czyli nauki tańca i wyginania śmiało ciała, a w części plastycznej spotkania zostały wykonane eko-pingwinki z butelek po jogurcie.

Na koniec było „suszenie ząbków” z pracami wykonanymi przez dzieci.

Oprac. Wioletta Duda