KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

„Zły humorek”

61 1680x945

Ostatniego września odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie w naszym Klubie Maluszka. Oj, działo się, emocje aż kipiały! A wszystko za sprawą… złości, smutku i radości J. Najpierw się przywitaliśmy – my, nasze brzuchy, nóżki, łokcie, paluszki, kolanka… Po tej zabawie poznaliśmy twórczość Doroty Gellner czytając wiersz „Zły humorek”. Następnie dzieci zaprzyjaźniały się ze swoimi uczuciami. Korzystając z kolorowej chusty animacyjnej maluchy prezentowały jak się złoszczą, smucą i weselą. Dzieci z rodzicami utworzyły pociąg i wyruszyły w podróż do krainy emocji. Stacja smutku była najkrótsza, przystanek złości zyskał wielbicieli, lecz najwięcej entuzjazmu wzbudziła kraina radości, w której można było tańczyć, skakać i przytulać się. Na koniec każdy mały podróżnik wyciszył się rysując emocje na szablonie twarzy oraz wyklejając własny obrazek.

Oprac. Anna Mokwa

Komentarzy (0)

Cancel or

 

 

Użytkowników:
378
Artykułów:
2366
Odsłon artykułów:
2155960