A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Teatr Duet - po raz kolejny w miejskiej bibliotece

W ramach tygodnia bibliotek, 10 maja, gościł u nas Teatr Duet z Krakowa. W godzinach dopołudniowych odbył się spektakl „Doktor dzięcioł” dla przedszkoli, a popołudniu zaproszone zostały dzieci wraz z opiekunami na „Kota w butach” w odświeżonej wersji. 

Wspaniali aktorzy z Teatru Duet z Krakowa zaprezentowali spektakl „Doktor Dzięcioł”. Poznaliśmy historię zabawnej biedronki, poważnego leśniczego oraz tytułowego Doktora. Bajka „Doktor Dzięcioł” uczy wrażliwości na cudzą krzywdę, zaznajamia z pracą lekarzy. Ogromnym walorem tej bajki jest nauka szacunku do lasu. Drugi ze spektakli danego dnia to „Kot w butach”, spektakl interaktywny z elementami edukacyjnymi. Klasyczna interpretacja bajki Charlesa Perrault. Trzy scenowe przedstawienie o człowieku i kocie, którzy nawiązują przyjaźń zbudowaną na zaufaniu. Para ta dzięki cierpliwości i sprycie Kota w butach, osiąga całkiem niemałe cele.

Przedstawienia  w wykonaniu Teatru Duet to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale też, a może i przede wszystkim, przekazywanie wartości edukacyjnych i wychowawczych. Aktorzy angażują małych widzów w swoje przedstawienia. Podczas spektaklu dzieci tańczą i wykonują proste sceniczne zadania.

Zapraszamy do galerii :)

Oprac. Katarzyna Krzemińska

 

Komentarzy (0)

Cancel or