Rodzinne Warsztaty, 08.05.2018r.

W budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu, 8 maja 2018r., po raz kolejny odbyły się Rodzinne Warsztaty. Było to ostatnie spotkanie przed wakacjami. Tym razem wykonywaliśmy biżuterię z modeliny – kolorową, różnorodną, pomysłową, unikalną. Dzieła powstawały z ogromnym zaangażowaniem, w skupieniu, dopełniane uśmiechami uczestniczek zajęć. Efekty pracy można obejrzeć na załączonych fotografiach. Do zobaczenia po wakacjach!

Oprac. Anna Mokwa

Mini kapelusiki na wiosennym warsztacie rękodzielniczym

W pierwsze, prawdziwie wiosenne popołudnie w Bibliotece Głównej spotkały się małe i duże miłośniczki robótek. Spod ich sprawnych rączek wyłoniły się śliczne mini kapelusiki-igielniki. Dziękujemy bardzo za piękne materiały od firmy Red Owl.
Już dzisiaj zapraszamy na zajęcia 8 maja, tym razem zmierzymy się z modeliną.

oprac.:Wioletta Duda