Żaczek jesienne inspiracje

październik 1485x1050

Akademia Żaczka. Jesienne inspiracje.

Podczas październikowego spotkania uczestnicy zajęć wykonywali jesienne ozdoby: urocze, kolorowe pajączki i nastrojowe lampiony. Pająki powstały na bazie rolek papierowych i wełny, a lampiony ze słoiczków po kawie, sztucznych wielobarwnych liści i najprawdziwszych kasztanów. Wystarczy tylko dodać świeczkę, która wygodnie można umieścić na małych kamyczkach czy grochu i jesienny nastrój zapewniony.

oprac. Katarzyna Krzemińska

NOC NAUKOWCÓW

NOC NAUKOWCÓW KOLAŻ 1575x1050

NOC BIBLIOTEK 2019