Zapraszamy na rodzinne warsztaty świąteczne

swieta warsztaty

Zapraszamy dzieci na świąteczne warsztaty

swieta dzieci

Tajniki decoupage’u

decoupage1 1680x945

Tym razem podczas rodzinnych warsztatów z Biblioteką (15.11.2017r.) nasi czytelnicy poznawali tajniki decoupage’u. Technika ozdabiania serwetkami została wykorzystana do upiększenia różnego rodzaju pudełeczek, butelek, a nawet skrzynek. Po prezentacji etapów wykonania oraz przykładowych prac uczestnicy samodzielnie, krok po kroku, tworzyli swoje indywidualne projekty. W mnogości dostępnych u nas materiałów trudno było zdecydować, która serwetka będzie najpiękniejsza, która najlepiej odda charakter projektanta. Wiele emocji wzbudzało suszenie i oczekiwanie na efekt końcowy. A dzieła powstały wprost niesamowite! Kolorowe i  piękne, jedne w kwiatki, inne w zwierzątka lub wzorki… Każde wyjątkowe i niepowtarzalne. Zachwyt i uśmiechy zarówno dzieci jak i rodziców, to chyba najlepsza recenzja spotkania. Do zobaczenia na warsztatach w grudniu!

Oprac. Anna Mokwa