KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Żaczek jesienne inspiracje

październik 1485x1050

Akademia Żaczka. Jesienne inspiracje.

 

             Podczas październikowego spotkania uczestnicy zajęć wykonywali jesienne ozdoby: urocze, kolorowe pajączki i nastrojowe lampiony. Pająki powstały na bazie rolek papierowych i wełny, a lampiony ze słoiczków po kawie, sztucznych wielobarwnych liści i najprawdziwszych kasztanów. Wystarczy tylko dodać świeczkę, która wygodnie można umieścić na małych kamyczkach czy grochu i jesienny nastrój zapewniony.

                                                                                                                                 oprac. Katarzyna Krzemińska

NOC NAUKOWCÓW

NOC NAUKOWCÓW KOLAŻ 1575x1050

 

NOC BIBLIOTEK 2019

 

     W sobotę, 5 października 2019r. mieliśmy zaszczyt gościć naszych czytelników o nietypowej porze, ze względu na Noc Bibliotek. Dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży było spotkanie z pasjonatem nauk ścisłych, panem Robertem Przybylskim. Zaproszony do nas fizyk zadziwiał uczestników zajęć pokazami naukowymi. Pan Robert opowiadał o polskich wynalazkach. Załamywał światło, wypalał dziury. Udowodniał, że magnesy lewitują, bańki mydlane zawsze będą okrągłe, oraz że powietrzem można strzelać. Czy wiedzieliście, że jarzeniówka może świecić niepodłączona do prądu? Potraficie puszczać długie bączki? Mieliście okazję obserwować tornado na stole? Takie cuda tylko w naszej biblioteceJ Panu Robertowi dziękujemy za współpracę, uczestnikom zajęć za zaangażowanie i wspólną zabawę.  Więcej informacji o pasji do nauk ścisłych na stronie poświęconej działalności Pana Roberta: http://www.mobilne-planetarium.com/

                                                                                                                                     Dziękujemy za spotkanie!

                                                                                                                                         Oprac. Anna Mokwa

Domek dla kota !!!

domki1 591x1050

Strona 1 z 21