KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Goście z Jarosławia

Goście z Jarosławia 1680x945

We wtorek 3 października Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu odwiedzili podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Powiat świecki jest powiatem partnerskim dla jarosławskiego. Nasi goście w trakcie swojego wyjazdu odwiedzają najciekawsze miejsca naszego powiatu, a także województwa kujawsko-pomorskiego. Wstępem do zwiedzania nowego gmachu biblioteki było kilka słów na temat historii naszej książnicy oraz prezentacja multimedialna „Marzenie biblioteka” przedstawiająca kolejne etapy budowy oraz to, jak wszechstronnie wykorzystywana jest nowa, przestronna i funkcjonalna biblioteka do działań popularyzujących czytelnictwo: m.in. spotkania autorskie, prelekcje, odczyty, spotkania z historią, kursy komputerowe czy warsztaty rękodzielnicze.

Wychowankowie z wielkim zainteresowaniem zwiedzili poszczególnie przestrzenie, rozpoczynając od Wypożyczalni dla Dzieci, następnie mieli okazję przyjrzeć się zakupom nowości wydawniczych w Dziale Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, a w Wypożyczalni dla Dorosłych zobaczyli najcenniejsze zbiory biblioteki, wyeksponowane na regałach. Dowiedzieli się, że Wypożyczalnia dla Dorosłych i Czytelnia to nowoczesne centrum informacji, które każdemu czytelnikowi może zaoferować ciekawy zbiór książek (stale uzupełniany o nowości wydawnicze), prasę, a także szeroką gamę usług informacyjnych. Zapoznali się z katalogiem online biblioteki oraz zasadami korzystania z czytelni komputerowej.

Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem nowoczesnej biblioteki w Świeciu.

oprac. Marcin Warmke

Komentarzy (0)

Cancel or

 

 

Użytkowników:
378
Artykułów:
2366
Odsłon artykułów:
2155968