Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu wraz z redakcją kwartalnika artystycznego Dom Wariatów organizuje II Konkurs Literacki „Ja” dla osób w każdym wieku pochodzących z powiatu świeckiego. Główna nagroda w konkursie to 2 000 zł ufundowane przez Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.

Poszukujemy tekstów prozatorskich – opowiadań, felietonów, prozy poetyckiej, recenzji itp. Wygrana praca zostanie opublikowana w czasopiśmie artystycznym Dom Wariatów, który trafia do wielu kulturotwórczych miejsc w naszym kraju.

Czas na nadesłanie prac od 6 listopada 2023 r. do 29 lutego 2024 r. Twórcy i twórczynie mogą przesłać do nas autorskie utwory napisane zgodnie ze swoimi potrzebami artystycznymi i wrażliwością.

Wszelkie szczegóły, zasady konkursu znajdują się w regulaminie.

Informacji na temat konkursu udziela Patryk Rybus: redakcjawariatow@gmail.com.
Patronat medialny nad konkursem objęło radio PiK.