czwartek, 23 kwiecień 2020 09:14

Dla książki – by się dobrze czytało

Kochani, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, który obchodzony jest właśnie 23 kwietnia, mamy dla Was kolejną odsłonę realizacji projektu Letniej Czytelni w Filii na Mariankach. Po wyrównaniu i przekopaniu terenu przyszedł czas na montaż. Na skwerku pojawił się sprężynowiec (oczywiście w kształcie sowy :-)) i pierwsze ławki. Bo choć nie ma nas za bibliotecznymi ladami, nie oznacza to, że leniuchujemy – przeciwnie, jesteśmy, tworzymy, a wszystko z myślą o Was. I miejmy nadzieję, że już wkrótce amatorzy czytania na trawie będą mogli delektować się lekturą przy ptasich trelach. Tego życzymy i Wam i sobie, a przede wszystkim ukochanym książkom i ich autorom, do zobaczenia, a może raczej…..do zaczytania!

Ps. Na zdjęciach nasz bohater – Pan Krzysztof Woźniak, jak zawsze niezastąpiony, nawet w czasach zarazy :-) oraz ekipa montażowa z Urszulewa.

kolaz prace f51 1280x711