sobota, 27 luty 2021 18:29

Tydzień Czytania E-Booków / Książek Elektronicznych

Tydzień Czytania E-Booków / Książek Elektronicznych (ang. Read an E-Book Week) został zainicjowany w 2004 roku przez Ritę Toews, kanadyjską autorkę książek dla dzieci. Święto ma na celu promocję i popularyzację e-czytania i w tym roku obchodzimy go w dniach 1-7 marca.

Z tej okazji zachęcamy do czytania ebooków na platformie Legimi!

Kody dostępu na marzec będą wydawane od 1 marca 2021 r.

w Wypożyczalni Głównej oraz w filiach:

osobiście,

telefonicznie,

Kody Legimi są tylko dla czytelników MBP w Świeciu! Aby zapisać się do biblioteki wystarczy odwiedzić jedną z naszych placówek.

Przypominamy, że jeden kod można wykorzystać na dwóch różnych urządzeniach, np. czytnik i tablet, smartfon i czytnik itd. (lista rekomendowanych urządzeń: Legimi pobierz)