8 maja, w Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy, odwiedzający naszą książnicę mieli okazję zrobić sobie stylowe zdjęcia w fotobudce dzięki uprzejmości KJ Budka.
Atrakcja ta nie była całkowicie darmowa – walutą było przeczytanie fragmentu książki. Chętnych nie zabrakło. Teraz wielu z Was ma ciekawe pamiątki prosto z biblioteki.