Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka zdobyła wyróżnienie w tegorocznej edycji Nocy Bibliotek pod hasłem „Do dzieła!”.

Podczas październikowego wydarzenia zaprezentowaliśmy, jak brzmi nasza książnica – przygotowaliśmy nagrania charakterystycznych dźwięków, tworząc biblioteczne ASMR (nagrania dostępne tutaj: https://bibliotekaswiecie.pl/noc-bibliotek-za-nami-a-wrazenia-nadal-z-nami/).

Ponadto uczestnicy wzięli udział w konkursie „Uważne Ucho”, a główną atrakcją była prezentacja Ane, świeckiej producentki muzyki elektronicznej. Na koniec spróbowaliśmy wspólnej zabawy w żywy looper, zamieniając się w „instrumenty”.

Dziękujemy wszystkim za udział i świetną atmosferę!

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com