« All Events

Warsztaty recytatorskie, wstęp do dykcji i interpretacji tekstów literackich

6 czerwca 15:10 17:00

Plakat warsztatów recytatorskich, wstęp do dykcji i interpretacji tekstów literackich

Jak rozwijać dykcję?
Jakie gry i ćwiczenia ułatwiają pracę nad tekstem?

Zapraszamy osoby powyżej 15 r.ż. zainteresowane rozwojem nie tylko artystycznym, lecz także dziennikarskim, wystąpieniami publicznymi.

Poznacie zbiór ćwiczeń dykcyjnych i poprawne metody ich wykonywania, zdobędziecie wiedzę z zakresu higieny głosu. Wypróbujecie metody ułatwiające zapamiętywanie i swobodną, naturalną interpretację tekstu.

Warsztaty wprowadzają w świat wystąpień przed publicznością, czy też grupą osób w pracy. Zapraszamy każdą, otwartą na nowe doświadczenia osobę.

Warsztaty poprowadzi Patryk Rybus twórca intermedialny, logopeda, prezes Papierowej Fundacji zajmującej się kulturą i sztuką, językiem i komunikacją.

Na spotkanie prosimy przyjść w swobodnym, niekrępującym ruchów stroju.

Liczba miejsc ograniczona. ZAPISY: papierowafundacja@gmail.com

Biblioteka główna