Udało się!
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje jakie wywołał wciąż w nas pracują. Przede wszystkim jesteśmy zachwyceni. Zachwyceni okazanym wsparciem, bo bez Was nie byłoby tego finału.

Dziękujemy! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ponownie mogliśmy spotkać się w Czaplach i wspólnie grać dla dobra płuc osób dorosłych i dzieci. Doskonale wiemy jak ważny jest oddech i ogromnie cieszymy się, że zgromadziliśmy się tak licznie by przypomnieć sobie o jego znaczeniu.

Dziękujemy za hojność, którą okazaliście i za każdy nawet najdrobniejszy grosz wrzucony do puszki. W tym roku wspólnie zebraliśmy w skarbonkach rekordowe 11 939,89 zł.
Dzięki szczodrości użytkowników Allegro zadeklarowana kwota na naszych aukcjach wynosi 13 813, 61 zł, a nie wszystkie jeszcze zostały zakończone (ciągle gorąco zachęcamy do licytowania na Allegro!).

Jesteśmy wdzięczni! Wdzięczni za pomoc przy organizacji, za wszystkich wolontariuszy, za artystów, którzy sprawili, że publiczność wychodziła zachwycona. Za występy dzieci i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Czaplach, pokazy karate i przecudowne występy akrobatyczne. Dziękujemy także wszystkim osobom prywatnym oraz firmom, które przekazały dary na licytacje.

Jeszcze raz dziękujemy! Pamiętajcie, że pomaganie jest łatwe, jeśli będziemy się wspierać, co mogliśmy zobaczyć w Czaplach. I widzimy się już za rok.