Drugi dzień półkolonii spędziliśmy bardzo słodko, odwiedzając Muzeum Czekolady w Toruniu. Każde dziecko miało okazję przygotować własną, niepowtarzalną tabliczkę czekolady, dobierając ulubione dodatki i dekoracje. Dodatkową atrakcją był pokaz tworzenia pralin, podczas którego mogliśmy zobaczyć, jak powstają czekoladowe przysmaki.

Po warsztatach wybraliśmy się na spacer po toruńskiej starówce, podziwiając zabytki i chłonąc wyjątkową atmosferę miasta. Nie mogło też zabraknąć słodkich zakupów – do domu wróciliśmy z zapasem toruńskich pierników.

To był dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy i oczywiście mnóstwa słodkości.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com